Anime Heart
Iti place sa te distrezi si sa iti faci noi prieteni?Atunci inregistreazate chiar acum pe forum ^^
Anime Heart
Iti place sa te distrezi si sa iti faci noi prieteni?Atunci inregistreazate chiar acum pe forum ^^
Anime Heart
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Welcome!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Neatzaaaaaaaaaaaaa ^_^

In jos 
AutorMesaj
GuardianAngel

GuardianAngel


Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 17/03/2010
Varsta : 28

Neatzaaaaaaaaaaaaa ^_^ Empty
MesajSubiect: Neatzaaaaaaaaaaaaa ^_^   Neatzaaaaaaaaaaaaa ^_^ I_icon_minitimeMier Mar 17, 2010 1:26 pm

In primu rand Neatza <3
Numele meu e : Ioana-Alexandra sau unii imi spun Rose (din cauza ca ador trandafirii Very Happy)
Am 14 ani dah in August fac si eu 15 (mda nu ma grabesc Rolling Eyes )
Sunt genu de persoana care zambeste mereu chiar daca are uneori probleme (si cand snt bolnava rad d rup Laughing Laughing Laughing Laughing )
Momentan am o stare oribila si prefer sa dorm Sleep (numai ca eu dorm foarteeeeeee mult ) Like a Star @ heaven





Cand sunt calma sunt ca un ingeras Cool cat dar cand ma enervez e ceva gen : "Roaga-te sa nu mori Twisted Evil "

Ascult mult Rock, Hard Rock, Gothic Rock, Gothic, Gothic Metal, Metal, Symphonic Metal, Black Metal, Progressive Metal si etc. (ati prins voi ideea Rolling Eyes ) \m/ (^_^) \m/ ( hehe ;]] ;;] )
Sus In jos
 
Neatzaaaaaaaaaaaaa ^_^
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Heart :: Anime heart :: Welcome-
Mergi direct la: