Anime Heart
Iti place sa te distrezi si sa iti faci noi prieteni?Atunci inregistreazate chiar acum pe forum ^^
Anime Heart
Iti place sa te distrezi si sa iti faci noi prieteni?Atunci inregistreazate chiar acum pe forum ^^
Anime Heart
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Welcome!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ce ai face daca ai avea un death note?

In jos 
+3
Haruhi happy girl
Eclair
Doppelganger
7 participan?i
AutorMesaj
Doppelganger
Admin
Doppelganger


Numarul mesajelor : 1058
Data de inscriere : 11/07/2008

Ce ai face daca ai avea un death note? Empty
MesajSubiect: Ce ai face daca ai avea un death note?   Ce ai face daca ai avea un death note? I_icon_minitimeLun Iul 14, 2008 2:27 pm

Intrebarea asta este peste tot,asa deci,ce ati fece?
Eu cred ca las folosi dar numai in momente cand e nevoie ^_^
Sus In jos
Eclair
Admin
Eclair


Numarul mesajelor : 99
Data de inscriere : 11/07/2008
Varsta : 29
Localizare : a doua strada la dreapta

Ce ai face daca ai avea un death note? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ai avea un death note?   Ce ai face daca ai avea un death note? I_icon_minitimeLun Iul 14, 2008 3:18 pm

L-asi folosi deesigur dar nu ca si Kira in exces si nu pe oricine.Asi incepe cu dusmancele mele si dupa cu toti colegi...iar dupa asi trece la profi si asa mai departe
Sus In jos
https://animeheart.forumgratuit.ro
Haruhi happy girl

Haruhi happy girl


Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 14/07/2008

Ce ai face daca ai avea un death note? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ai avea un death note?   Ce ai face daca ai avea un death note? I_icon_minitimeLun Iul 14, 2008 10:33 pm

Logic ca nu as arunca cu el la gunoi..oricine il are nu cred ca se va abtine sa nu il foloseasca.Eu as omora pe cine uras cel mai mult,porfii de exemplu Twisted Evil
Sus In jos
Bleu Cristal

Bleu Cristal


Numarul mesajelor : 1121
Data de inscriere : 14/07/2008
Varsta : 30
Localizare : Strange... I`m still on Uranus o.o

Ce ai face daca ai avea un death note? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ai avea un death note?   Ce ai face daca ai avea un death note? I_icon_minitimeMar Iul 15, 2008 6:29 am

Daca as avea un Death Note cu siguranta l-as arunca in foc! Nu as avea la ce sa-l folosesc... mai ales ca ar genera scandal intre mine si nu stiu cate persoane... sau poate l-as pastra, dar nu i-as face nimic altceva... il pastrez ca suvenir! Neutral Nu vreau ca eu sa fiu invinovatita de moartea a zeci de oameni... kidding! Poate ca mi-as omori cativa profesori... si toti manelistii... si pe Becali, ca si asa ma scoate din sarite! >.<
Sus In jos
http://vampireknight-lov.forumgratuit.ro
Yami_Hime

Yami_Hime


Numarul mesajelor : 82
Data de inscriere : 15/10/2008
Varsta : 29
Localizare : Cross Academy/Day class

Ce ai face daca ai avea un death note? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ai avea un death note?   Ce ai face daca ai avea un death note? I_icon_minitimeLun Oct 27, 2008 1:37 am

Euu l-as pastra si l-as folosi la nevoie,am destui colegi carora le-ar place sa fie si ei notati acolo Twisted Evil (glumesc,dar tot l-as pastra)
Sus In jos
http://anime-tamashii.forumgratuit.ro/
~KaMy'SaMa~

~KaMy'SaMa~


Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 01/02/2009
Varsta : 27
Localizare : City Mall :>:>

Ce ai face daca ai avea un death note? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ai avea un death note?   Ce ai face daca ai avea un death note? I_icon_minitimeDum Feb 01, 2009 7:25 pm

Eu as scrie numele celor mai mari dusmani ai mei in el si l'as pastra in caz de urgenta .. Ca mai port ura cuiva din lumea asta dar nu cred ca am curajul sa'l/s'o omor xD
Sus In jos
http://hinata-uchiha.hi5.com
Ruzzy

Ruzzy


Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 12/07/2009
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

Ce ai face daca ai avea un death note? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ai avea un death note?   Ce ai face daca ai avea un death note? I_icon_minitimeDum Iul 12, 2009 12:46 am

Hmm dak as avea un Death Note...
As omora TOTI infractorii si tipii rai din ROMANIA
Si ias omora pe TOTI dusmanii mei, sau cel putin pe aia care isi bat jok de mine, si etc Surprised
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce ai face daca ai avea un death note? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ai avea un death note?   Ce ai face daca ai avea un death note? I_icon_minitime

Sus In jos
 
Ce ai face daca ai avea un death note?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Death note film
» Daca m-ai cunoaste...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Heart :: Anime & non anime :: Death note-
Mergi direct la: