Anime Heart
Iti place sa te distrezi si sa iti faci noi prieteni?Atunci inregistreazate chiar acum pe forum ^^
Anime Heart
Iti place sa te distrezi si sa iti faci noi prieteni?Atunci inregistreazate chiar acum pe forum ^^
Anime Heart
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Welcome!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului?

In jos 
+6
Chou
nana
Eclair Ai Enma
Bleu Cristal
Doppelganger
Eclair
10 participan?i
AutorMesaj
Eclair
Admin
Eclair


Numarul mesajelor : 99
Data de inscriere : 11/07/2008
Varsta : 29
Localizare : a doua strada la dreapta

Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? Empty
MesajSubiect: Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului?   Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? I_icon_minitimeLun Iul 14, 2008 3:39 pm

Eu da, ar fi ca o aventura pt mn ^________________________^
Sus In jos
https://animeheart.forumgratuit.ro
Doppelganger
Admin
Doppelganger


Numarul mesajelor : 1058
Data de inscriere : 11/07/2008

Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? Empty
MesajSubiect: Re: Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului?   Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? I_icon_minitimeLun Iul 14, 2008 3:39 pm

eu nu as vrea deloc......ar trebui sa fiu cu ochii in 10 Laughing poate ma trimite cnv in hell O_O
Sus In jos
Bleu Cristal

Bleu Cristal


Numarul mesajelor : 1121
Data de inscriere : 14/07/2008
Varsta : 30
Localizare : Strange... I`m still on Uranus o.o

Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? Empty
MesajSubiect: Re: Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului?   Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? I_icon_minitimeLun Iul 14, 2008 3:40 pm

Eu nu, ca ar fi ciudat...ar disparea oamenii ca painea calda =))
Sus In jos
http://vampireknight-lov.forumgratuit.ro
Eclair
Admin
Eclair


Numarul mesajelor : 99
Data de inscriere : 11/07/2008
Varsta : 29
Localizare : a doua strada la dreapta

Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? Empty
MesajSubiect: Re: Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului?   Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? I_icon_minitimeLun Iul 14, 2008 3:43 pm

Asa e, totusi e oarecum nasol poti muri si tu....dar mi-ar placea s ao descopar doar eu Twisted Evil
Sus In jos
https://animeheart.forumgratuit.ro
Doppelganger
Admin
Doppelganger


Numarul mesajelor : 1058
Data de inscriere : 11/07/2008

Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? Empty
MesajSubiect: Re: Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului?   Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? I_icon_minitimeLun Iul 14, 2008 3:44 pm

mai mai mai Eclly esti cam egoista Evil or Very Mad .... lasama sa descopar si eu Twisted Evil desi nu prea e o idee buna...ma abtin Twisted Evil
Sus In jos
Eclair Ai Enma

Eclair Ai Enma


Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 03/11/2008
Localizare : Japonia

Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? Empty
MesajSubiect: Re: Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului?   Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? I_icon_minitimeMar Noi 04, 2008 5:08 pm

Da as vrea sa existe dar nu pentru ati trimite propriul suflet in jigoku ci mei mult pentru a ma razbuna pe cei care lea facut rau pretenilor mei
Sus In jos
nana

nana


Numarul mesajelor : 50
Data de inscriere : 27/12/2008
Varsta : 30
Localizare : cimintir

Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? Empty
MesajSubiect: Re: Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului?   Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? I_icon_minitimeSam Dec 27, 2008 11:49 pm

chear as dori acest lucru deoarece as vrea da ma razbun pe toti care ma critica si pe cei pe care nui suport Twisted Evil Twisted Evil
Sus In jos
Chou

Chou


Numarul mesajelor : 58
Data de inscriere : 18/11/2008
Varsta : 30
Localizare : ehe asta'i secret

Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? Empty
MesajSubiect: Re: Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului?   Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? I_icon_minitimeMier Dec 31, 2008 6:45 pm

da as vrea sa exista sa-i trimit in iad p'aia care ma enerveaza si p'aia care se cred mmari critici
Sus In jos
http://anime-sensation.4rumer.com
Ruzzy

Ruzzy


Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 12/07/2009
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? Empty
MesajSubiect: Re: Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului?   Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? I_icon_minitimeDum Iul 12, 2009 12:51 am

NO COMMENT Shocked
Sus In jos
jigokuboya

jigokuboya


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 25/08/2009
Varsta : 27
Localizare : romania!!!

Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? Empty
MesajSubiect: Re: Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului?   Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? I_icon_minitimeMar Aug 25, 2009 4:49 pm

huh.............. sincer sa fiu!!! nu ca da ca toti oamenii ar afla de aceasta linie nu pot sa spun ca ar mai merge multi in rai!!!! ci nu mai in iad!!!! shi in plus poti murii chiar shi u cel care ai trimis mesajul!!!!atunci lumea ar fii oribila!!!! shi ptr toti ce vreti sa existe linia fierbinte a iadului!!!! nu are rost sa omori pe cinevva fiindca te injura.................... e adevart ca o parte din mn ar vrea sa poate ucide asa usor!!!!!!
Sus In jos
http://.....................
jigokuboya

jigokuboya


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 25/08/2009
Varsta : 27
Localizare : romania!!!

Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? Empty
MesajSubiect: Re: Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului?   Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? I_icon_minitimeMar Aug 25, 2009 5:05 pm

nu n-as vrea!!! ar fii oribil da ca ar exista!!!!! cum spunea acea fata ar disparea oamenii in fiecare zii!!!! oribil!!!! asa ca nu va mai doriti atat de mult sa face-ti un pact cu linia fierbinte a iadului!!!! si va-ti gandit voi ii trimite-ti voi pe-aia in iad (dusmanii) vostri!!! dar dupa ce veti murii ve-ti ajunge shi voi acolo!!!! No da ca stati shi va ganditi nu merita!!!! shi oricum vor murii ei singuri shi atunci v-a venii ziua cand vor trebuii sa mearga spree iad s-au spre rai
!!!!! eu sincer as vrea sa existe linia racoroasa a raiului!!!! I love you I love you dar cum nu poate exista linia iadului nici a raiului nu poate exista!!!!! asa ca ganditi-va da ca merita sa trimi-ti pe cineva in iad cu pretul ala si chiar da ca nu ar avea un prett eu tot nu l-as trimite!!!!
Sus In jos
http://.....................
gaby




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 29/01/2010

Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? Empty
MesajSubiect: Re: Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului?   Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? I_icon_minitimeVin Ian 29, 2010 7:27 pm

Nici eu nu as vrea sa existe daca tea enervat cineva cu ceva nu e cazul sa exagerezi si sal trimiti in iad nu mai zic ca teai duce si tu Mad
Sus In jos
gaby




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 29/01/2010

Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? Empty
MesajSubiect: Re: Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului?   Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? I_icon_minitimeVin Ian 29, 2010 7:29 pm

nu as vrea sa existe linia ferbinte a iadului caci ar dezastruos sa dispara tot mai multi oameni pe zi ce trece No in plus nimeni nu merita sa ieie viata alt cuiva Very Happy
Sus In jos
GuardianAngel

GuardianAngel


Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 17/03/2010
Varsta : 28

Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? Empty
MesajSubiect: Re: Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului?   Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? I_icon_minitimeMier Mar 17, 2010 1:41 pm

eo as vrea sa existe <.< am deja un client care oricum o sa ajunga (are n la puterea x dujmani)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? Empty
MesajSubiect: Re: Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului?   Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului? I_icon_minitime

Sus In jos
 
Ati vrea sa existe linia fierbinte a iadului?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Linia fierbinte a iadului
» Cum ai vrea sa sfarsesti?
» Ce pers. din anime ai vrea sa fi?
» Ce ai vrea sa schimbi la tine?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Heart :: Anime & non anime :: Hell girl-
Mergi direct la: