Anime Heart
Iti place sa te distrezi si sa iti faci noi prieteni?Atunci inregistreazate chiar acum pe forum ^^
Anime Heart
Iti place sa te distrezi si sa iti faci noi prieteni?Atunci inregistreazate chiar acum pe forum ^^
Anime Heart
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Welcome!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Spectrul realitatii

In jos 
+3
Bleu Cristal
Doppelganger
Eclair
7 participan?i
AutorMesaj
Eclair
Admin
Eclair


Numarul mesajelor : 99
Data de inscriere : 11/07/2008
Varsta : 29
Localizare : a doua strada la dreapta

Spectrul realitatii Empty
MesajSubiect: Spectrul realitatii   Spectrul realitatii I_icon_minitimeMar Iul 15, 2008 2:15 pm

In urma cu ceva timp,un baiat mergea spre casa de la lucru si trecea pe langa malul apei.Ii apare in fata o pisica,sau cel putin asa credea el,iar aceasta se apropie de el.Baiatul observa ca pisica avea coltii mai mari decat ai unei pisici obijnuite si ochii umani.pisica se lipeste de picioarele lui si scoate niste sunete ca de copil mic.Baiatul se sperie si loveste pisica,iar aceasta cade in apa,iar in locul unde cade se despica apa si pisica cade pe fundul apei uscat.Se intoarce si dispare in tufisurile de pe mal.Baiatul se duce ingrozit acasa fara sa spuna nimic la nimeni.Ajuns acasa gaseste usa zgariata de pe care se putea citi 10 ani!Intra in casa si mai ingrozit si aude o voce mieunata:10 ani!Timpul a trecut si omul de azi a uitat aceasta intamplare.Dar intr-o zi trecand prin acelasi loc,acum mai intunecat din cauza copacilor si a tufisurilor crescute mai inalte,iar cand ajunge in dreptul locului cu pricina,aude plansete de copil,el nu isi da seama ce este si se apleaca in tufis.In acel moment vede ochii aceea si isi aminteste ,vrea sa fuga dar o voce de copil ii spune:10 ani! ti-a venit timpul! si il trage in apa.Omul nu isi pierde firea si in ciuda faptului ca ceva il tragea in jos,s-a zbatut pana a reusit sa prinda o creanga...a iesit afara si a fugit acasa.I-a povestit unei batrane cu care locuia in aceeasi curte,iar aceasta a zis ca pe vremea ei un copil de 10 ani se juca pe marginea api cu niste pui de pisica abandonati si a cazut acolo in apa si s-a inecat si trupul lui nu a fost gasit,iar din 10 in 10 ani apare in fata oamenilor ca sa ii amageasca si sa ii inece ca sa nu mai fie singur.Daca cineva scapa,va fi bantuit pe veci si singura scapare este sa inece persoana respectiva un pui de pisica neagra acolo,iar spiritul va disparea.Omul a facut intocmai dar cand sa arunce puiul in apa acesta ii sare in fata,iar el se dezechilibreaza si cade in apa iar apa il inghite.Copilul inecat era baiatul babei,iar cel care a aruncat acolo pisoii era tatal omului.CREEPPY NU?
Sus In jos
https://animeheart.forumgratuit.ro
Doppelganger
Admin
Doppelganger


Numarul mesajelor : 1058
Data de inscriere : 11/07/2008

Spectrul realitatii Empty
MesajSubiect: Re: Spectrul realitatii   Spectrul realitatii I_icon_minitimeMar Iul 15, 2008 9:30 pm

WooooooooooooooooooooooooW

Super tare dar nu e chiar asa de infricosator dar e super povestea ^_^
Sus In jos
Eclair
Admin
Eclair


Numarul mesajelor : 99
Data de inscriere : 11/07/2008
Varsta : 29
Localizare : a doua strada la dreapta

Spectrul realitatii Empty
MesajSubiect: Re: Spectrul realitatii   Spectrul realitatii I_icon_minitimeMier Iul 16, 2008 8:52 pm

Mdap....asa e....deci, a mai citit-o careva??
Sus In jos
https://animeheart.forumgratuit.ro
Bleu Cristal

Bleu Cristal


Numarul mesajelor : 1121
Data de inscriere : 14/07/2008
Varsta : 30
Localizare : Strange... I`m still on Uranus o.o

Spectrul realitatii Empty
MesajSubiect: Re: Spectrul realitatii   Spectrul realitatii I_icon_minitimeMier Iul 16, 2008 9:03 pm

Dap, eu...si nu mi s-a parut asa infricosatoare o.O
Sus In jos
http://vampireknight-lov.forumgratuit.ro
Yumiko Ayumi

Yumiko Ayumi


Numarul mesajelor : 19
Data de inscriere : 31/08/2008

Spectrul realitatii Empty
MesajSubiect: Re: Spectrul realitatii   Spectrul realitatii I_icon_minitimeDum Aug 31, 2008 8:36 pm

wow e super Horror
Sus In jos
~KaMy'SaMa~

~KaMy'SaMa~


Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 01/02/2009
Varsta : 27
Localizare : City Mall :>:>

Spectrul realitatii Empty
MesajSubiect: Re: Spectrul realitatii   Spectrul realitatii I_icon_minitimeLun Feb 02, 2009 3:43 pm

Super tare poveste :X:X Mai astept :X:X Mie mi'ar fi putin frica sa citesc povestile acestea ptr ca locuiesc intr'un apartament bantuit dar am tupeu >.< Deci mai astept sa mai pui te rog :X:X
Sus In jos
http://hinata-uchiha.hi5.com
Doppelganger
Admin
Doppelganger


Numarul mesajelor : 1058
Data de inscriere : 11/07/2008

Spectrul realitatii Empty
MesajSubiect: Re: Spectrul realitatii   Spectrul realitatii I_icon_minitimeDum Apr 12, 2009 12:48 pm

~KaMy'SaMa~ a scris:
locuiesc intr'un apartament bantuit

Zimi ca ai glumit XDDDDDDDD eu as muri pe loc @_______________@
Sus In jos
Kitty




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 07/06/2009

Spectrul realitatii Empty
MesajSubiect: Re: Spectrul realitatii   Spectrul realitatii I_icon_minitimeDum Iun 07, 2009 12:29 pm

dak ar fi povesti adevarate..ash citi in continuu
Sus In jos
Doppelganger
Admin
Doppelganger


Numarul mesajelor : 1058
Data de inscriere : 11/07/2008

Spectrul realitatii Empty
MesajSubiect: Re: Spectrul realitatii   Spectrul realitatii I_icon_minitimeJoi Iun 18, 2009 1:14 pm

daca ar fia devarata nu as citit k altfel nu as mai putea dormi =))))
Sus In jos
annie96

annie96


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 09/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Cugir :>

Spectrul realitatii Empty
MesajSubiect: Re: Spectrul realitatii   Spectrul realitatii I_icon_minitimeSam Iul 09, 2011 7:05 am

wow...nu am mai auzit povestea...si deja mi s-a facut pielea de gaina Very Happy...si nu's genul care se sperie din orice Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Spectrul realitatii Empty
MesajSubiect: Re: Spectrul realitatii   Spectrul realitatii I_icon_minitime

Sus In jos
 
Spectrul realitatii
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Heart :: Diverse :: Povesti de groaza-
Mergi direct la: